Ortam DezenfeksiyonuBİZE  HEMEN ULAŞIN TEL:  0534 700 45 69

 

Fawori İlaçlama dezenfeksiyon dezenfekte ulv tipi ilaçlama yaparak kullanım alanlarınızda nanohijyen gümüş iyon teknolojisi ile maximum koruma sağlar.

Dezenfekte İlaçlama Nedir ?

Dezenfeksiyon uygulaması steril ortamlar yaratmak için kullanılır. Uygulamanın yapıldığı ortamlar bakteri virüs mantar corona ve çeşitli bulaşıcı hastalıkların ortadan kaldırılmasında ve alanın dezenfekte edilerek temizlenmesini sağlar.


Gümüş iyon nano ilaçlama dezenfeksiyon ilaçlama ürünümüz ulv ilaçlama buhar cihazımız ile dezenfekte ettirmek istediğiniz alana uygulanır. Ortam içerisinde bulunan tüm materyaller içeriye salınan buhar dezenfektanı sayesinde tamamen steril duruma gelir ve öncelik korona hastalığı olmakla pek çok bakteri virüs mantar ve hastalıkları tamamen ortadan kaldırır. İlaçlama dezenfeksiyon yaptırmak istiyorsanız 0538 817 28 25 arayabilirsiniz..

Nano İlaçlama Dezenfeksiyon Yaptırmak İstiyorum

Fawori İlaçlama firması olarak istanbul tüm ilçelerine dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz. Nano gümüş iyon teknolojisi ile ilaçlama yaptırmak isteyen müşterilerimiz istanbul avrupa yakası ve anadolu yakası aynı gün içinde dezenfeksiyon dezenfekte ilaçlaması yaptırmak için Fawori ilaçlama firmamızdan bilgi ve destek alabilirsiniz..